Ödeme Yöntemleri

 • Villa kiralama portalımızda kredi kartı ile ödeme ve havale ile ödeme sistemi mevcuttur. yurt dışındaki müşterilerimiz dilerlerse Paypal ve Western Union yöntemi ile de ödeme yapabilirler. KiralikVilladaTatil.com'a sağlanan kişisel bilgileri güvence altına almak amacıyla dünya standartlarında güvenli bilgi transfer sistemleri kullanmaktayız. Örneğin kredi kartı bilgileriniz tüm kişisel verileriniz 128 bit şifreleme sistemi ile güvenli bir sunucu protokolü aracılığıyla işlenmekte, Kredi Kart bilgileriniz tarafımızca görüntülenmemekte, kaydedilmemekte ödemeler DENİZBANK ve TURK PARA ODEME sistemi üzerinden gerçekleşmektedir. Kredi kartı ile ödeme bölümünde sistemimiz otomatik secure güvenlikli moda geçer ve adres çubuğunun başındaki ikonlar güvenli olduğunu belirtir şekilde yeşil olur.

  Kredi kartı ile ödemenin seçildiği rezervasyonlarda, sizlere gelecek mailde bulunan butona tıklayarak yada sitemizde yardım bölümünde bulunan "Ödeme Sayfası" na gidip onay kodunuzu girerek sizlere özel ödeme sayfasına gidebilirsiniz. Şunu unutmayınız ki rezervasyon onaylanmasını müteakip 24 saat içinde ödeme yapmanız gerekmektedir. 24 saat sonunda sistem otomatikman ödemeyi ve rezervasyonu iptal ederek tekrar açık duruma getirir. Süresi bitmiş ödemelerin opsiyonları firmamızdan tekrar onay aldıktan sonra tekrar aktif edilebilir.

  Kişisel bilgilerin erişimi ve kullanımı için birçok kısıtlama ve şifreleme sistemleri kullanılamktadır. Sunucumuz ve ağımız yetkisiz girişlere karşı güvenlik kalkanları ile korunmaktadır ve sunucularımıza yetkisiz giriş veya suistimalleri (ve buna yönelik denemeleri) izlemek ve tespit etmek üzere oluşturulmuş güvenlik ihlallerini tespit sistemlerimiz bulunmaktadır. Dolayısı ile sistemimizde yapacağınız her işlem tamamen güvenli durumdadır. Bilgileriniz Gizlilik Politikasında da belirtildiği gibi sadece firmamızda kayıt altında tutulmakta, villa sahibiniz ve talep halinde güvenlik kuvvetleri haricinde diğer 3.şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

  Kredi kartı ile ödeme sayfasında, Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz anda kartınızın bağlı olduğu marka görünüt ve alt kısımda Taksit seçenekleri belirir. Buradan gerekli bilgileri doldurarak taksit seçeneklerini seçtikten sonra sistem bankanıza bağlanır ve kartınızda heranhgi bir sorun yoksa (Limit yetersizliği, intertnet sitelerinden alışveriş yasağı vs...) sizden 3D secure güvenlik kodu istenir. Bu kod sizlere cep telefonu ile vasıtası ile bankanız tarafından ulaştırılır ve siz bu kodu girdikten sonra sistem size ödemenin yapıldığına dair bir mesaj yollar. Kart bilgileriniz sisteme kayıt edilmediğinden bu ödeme formunda hangi kartla ödeme yaptığınız görünmez. Sistemimiz şimdilik yaklaşık 18 bankada işlem gören BONUS, MAXIMUM, WORLD, AXESS, PARAF ve CARDFINANS markalarına taksite yapmaktadır. (Taksitli seçenekte üzerine taksit faizi ilave edilmektedir. Tek çekimli ödemelerde ekstra bir faiz ödemezsiniz.)

  Banka Hesap Numaraları

  Sistemimizden yapağınız kiralama bedellerini dilerseniz aşağıda belirtilen banka hesap numaralarımıza Havale yada EFT yöntemi ile de manual olarak ödeme gönderimi yapabilirsiniz.

  Web sitemiz üzerinden alınan tüm ödemeler aşağıda belirtilen şirket hesaplarından tahsil edilmektedir. Ödemenizi havale yada EFT yolu ile yapacaksanız havale açıklaması bölümüne yapacağınız rezervasyon için size e-posta ile gönderilen Villa kodunu yada rezervasyon Onay Numarasını, ödemeyi farklı bir hesaptan yapıyorsanız rezervasyon sırasında kullanılan ad-soyad bilgilerini eklemeyi unutmayın. Takdir edersiniz ki bu bilgilerin olmadığı durumlarda işlem süresi yavaşlamakta ve rezervasyonun kesinleşmesi uzamaktadır. Lütfen sizlere verilen opsiyon süresinin sonuna kadar ödemenizi gerçekleştiriniz. Süresi bitmiş ödemelerin opsiyonları firmamızdan tekrar onay aldıktan sonra tekrar uzatılabilir.

  Türk Lirası hesabımıza yapılacak ödemeler aynı iş günü içerisinde hesaplarımıza geçmekte ve tarafınıza Ödeme Onay Maili gönderilmektedir. Eğer havale işleminizi ileri tarihli valörlü gönderir iseniz valör tarihinden önce hesaplarımızda ödemenizi göremeyeceğimiz için işlem süresi valör tarihinize kadar değişmektedir. Yurt dışı yabancı bankalardan ve paypal üzerinden ödemeler de 3-7 işgünü içerisinde hesabımızda görünmektedir.

  Ayrıca akşam saat 16:00'dan sonra yapılan ödemeler banka tarafından ertesi gün hesabımıza aktarılacağından aynı gün içerisinden işlem gerçekleşmeyecek, bir sonraki iş gününde ödeme onayı tarafınıza iletilecektir.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Kiralık Villada Tatil

Kiralık villa tatili konusunda 7 yıllık tecrübeye sahip Kiralık Villada Tatil, siz ve sevdiklerinize hayalinizdeki villa tatili için alternatifler sunuyor! Kiralık Villada Tatil Villa rates: TL1500 - TL25000
Kalkan Mahallesi, Kaş - Fethiye Karayolu İncebel Mevkii No:383-1 07960 Kaş / ANTALYA 07960 Antalya,
Phone: +908503149193
Bizi Arayın (0850) 399 80 00